Volné místo - Ostatní specialisté v oblasti sociální práce Sociální pracovníci Střediska Racek


 

Volné místo

Firma: Oblastní charita Kutná Hora
Pracovní pozice: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce Sociální pracovníci Střediska Racek
Obor: Zdravotnictví
Adresa
pracoviště:
Havířská 403/3, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1
Okres: Kutná Hora
Mzda: od 18000 Kč   do 21000 Kč
Počet volných
míst:
1
Pracovní poměr od 01.02.2018

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Pospíšilová
Telefon: +420 731 405 538
E-mail: personal.charita@kh.cz
www: http://www.charita.kh.cz
   
   

Požadavky

Minimální
vzdělání:
Vyšší odborné
Úvazek:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Popis: Náplň práce:
Výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně, v terénní a v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska, poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím, zprostředkování navazujících služeb.
Požadavky:
VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit, dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systém a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou, časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, ztotožnění se s posláním organizace, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, výborné organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou.
Nabízíme:
Práci na plný úvazek, nástup: únor 2018, nebo dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou na jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (předpoklad trvání zaměstnání 3 roky), pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých služeb střediska (tj. 8:00 - 16:00), dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv, zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci, možnost dalšího vzdělávání, supervize, mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení.

Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,S jakými problémy podle Vás přicházejí nejčastěji klienti do odborné sociální poradny (tzn. jaké záležitosti zaměstnanec poradny pomáhá klientovi řešit."" zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,,Výběrové řízení - SP Středisko Racek"".
Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Bližší informace:
Mgr. Petra Zítová, vedoucí Střediska Racek, tel: 733 755 970,
Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, tel: 731 405 538.
Místo výkonu práce: Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora + výkon práce v terénu v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska

Poslední změna: 06.01.2018

Reagovat na inzerát

 
Komu: personal.charita@kh.cz
E-mail:     (na tento e-mail bude zaměstnavatel odpovídat)
Ke zprávě můžete přiložit svůj zveřejněný profesní životopis - více informací naleznete zde.
Text e-mailu:
Text e-mailu si můžete přednastavit při zadávání Vašeho životopisu zde.

Anketa

Byl Vám již vystaven eRecept?

ano  116
ne  93
nevím, co to je  31

Hlasovalo 240 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2018, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz